אני רק שאלה...​

נכנסים לעמוד ההרשמה, בוחרים במסלול הרצוי, וממלאים את טופס הפרטים.
לאחר סיום הטופס נחזור אליכם לאימות הפרטים ולקבלת התשלום

בהחלט. כרטיס ביקור דיגיטלי הינו הוצאה מוכרת לעסק. לאחר ההזמנה תקבלו חשבונית מס קבלה למייל.

ממש לא. גם אם העסק שלכם חדש, ניתן לרשום את שמו בטקסט, ולהוסיף לוגו בכל שלב בעתיד.

כרטיס הביקור הדיגיטלי של Digital Is Fun מכיל המון פיצ׳רים אינטראקטיביים ומדליקים שלא קיימים בכרטיסים מודפסים. למשל: לחצנים להתקשרות, לפתיחת צ׳אט בווצאפ ובטלגרם, לשליחת מייל, לכל העמודים העסקיים ברשתות החברתיות שלכם (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכו׳), כפתור ניווט לעסק, מפת גוגל אינטראקטיבית, גלריית תמונות מתחלפות, טקסט אודות העסק, קוד QR, טופס יצירת קשר ואפילו פייסבוק פיקסל!

לרשותכם מספר אפשרויות:

  1. שליחת לינק בווצאפ
  2. שיתוף מתוך הכרטיס לווצאפ, מייל או SMS
  3. סריקת קוד QR

נגיד שאתם בכנס, בפגישה או סתם עומדים מול אדם שאתם רוצים להשאיר לו את הכרטיס הדיגיטלי שלכם, אז במקום לדקלם בעל-פה את מספר הטלפון שלכם, תוכלו פשוט לשלוף את המכשיר שלכם, לפתוח את הכרטיס ולגלול למטה אל הקוד QR.

האדם שמולכם יכנס לסורק בטלפון שלו (במרבית המכשירים יש סורק מובנה), יסרוק את הקוד ובשניה אחת הוא בתוך הכרטיס שלכם עם גישה לכל אמצעי ההתקשרות עמכם.

אותו אדם יוכל גם לשמור בשניה את הכרטיס אל מכשיר הטלפון שלו.

פייסבוק פיקסל הוא קטע קוד אשר ניתן להטמעה בעמודי אינטרנט, ובכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם. קוד זה מאפשר קבלת מידע אודות מי שביקר בכרטיס שלכם, ובכך להפוך את מודעות הפייסבוק שלך לאפקטיביות וממוקדות יותר

באנדרואיד:

פותחים את הכרטיס הדיגיטלי בגוגל כרום. לוחצים על התפריט בראש המסך (3 נקודות), ובוחרים באפשרות ״הוספה לדף הבית״ (או באנגלית ״add to home screen״). מאשרים והכרטיס מתווסף למסך הראשי.
באייפון:

בספארי – פותחים את הכרטיס הדיגיטלי בספארי, לוחצים בתחתית המסך על אייקון ובוחרים באפשרות ״Add to Home Screen”, לוחצים למעלה על Add והכרטיס מתווסף למסך הראשי.

בגוגל כרום – פותחים את הכרטיס הדיגיטלי בגוגל כרום. לוחצים על התפריט בראש המסך (3 נקודות), ובוחרים באפשרות ״הוספה לדף הבית״ (או באנגלית ״add to home screen״).

מאשרים והכרטיס מתווסף למסך הראשי.

בהחלט. נשמח לשמוע פרטים ולתת מענה בטל': 054-8028682

יאללה, מתקדמים?

יש לכם שאלות נוספות שלא מצאתם להן תשובה?
דברו איתנו!