תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר “digitalisfun.com” ובשירותיו

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

א. הקדמה

 1. אתר "digitalisfun.co.il" (להלן "האתר" או "החברה") הוא אתר המשתמש כאתר ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים (להלן: "הכרטיס") עבור בעלי עסקים, אנשי ציבור וכל המעוניין בעולם המקוון בדגש על עולם כרטיסי הביקור המיושנים והתקדמות לעולם הדיגיטלי. באישור תנאי השימוש משתמשי האתר מקבלים על עצמם את כל תנאיו .
 2. כל משתמש באתר מקבל על עצמו את תנאי השימוש (להלן "המשתמש") ומאשר בהשארת פרטיו באתר או בפייסבוק כי האתר רשאי לשלוח מפעם לפעם דוא"ל בדבר עדכוני גרסה, תוספות ושינוים באתר, הצעות שדרוג וכדומה.
 3. השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
 4. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

ב. קניין רוחני

 1. מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תוכן, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו הינם של אתר "digitalisfun.co.il"  ובעליו בלבד. חל איסור מוחלט על כל גורם לעשות שימוש בכל סימן, קובץ, תוכנה, עיצוב גרפי, סימן מסחר טקסט וכל חומר אחר הכולל בו ללא הסכמה מפורשת בכתב מאת בעלי האתר.
 2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 3. לא תאה אחריות כלשהיא על אתר "digitalisfun.com" ומי מבעליו על כל הפרת זכויות יוצרים מכל סוג שהיא על ידי המשתמש בכרטיס הביקור\בדף נחיתה שלו, תמונות, לוגו, תוכן וכ"ו. הלקוח חייב לוודא שעל החומרים(תמונות, סרטונים וכו') שבהם בחר להשתמש בכרטיסו לא קיימת שום הפרת זכויות יוצרים שהיא. ובמידה והחומרים מפרים זכויות יוצרים המשתמש חייב לדווח על כך לאתר על מנת להסיר תוכן זה.

ג. תוכן האתר

 1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי שירותי האתר יהיו זמינים לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 2. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "digitalisfun.com" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ד. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 1. האתר "digitalisfun.com" שומר לעצמו את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק סיבה אשר מקובלת על הגולש.
 2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "digitalisfun.com".

ה. תנאי מנוי ותשלום 

 1. התשלום מתבצע באמצעות העברה בנקאית, התשלום מאובטח ומוצע על ידי מספר חברות חיצונית: "ביט", "פייבוקס", העברה בנקאית מאתר הבנק.
 2. המנוי אינו מתחדש באופן אוטומטי כל שנה, על מנת לחדש את המנוי יש לשלוח מייל לכתובת support@digitalisfun.com עם בקשה לחידוש שנתי ואישור ביצוע העברה כספית.

ו. תנאי ביטול מנוי / ביטול עסקה למצטרפים חדשים

 1. ביטול מנוי יעשה לאחר פניה על ביטול במייל החברה support@digitalisfun.com תוך 21 ימי עסקים נציג מטעם "digitalisfun.com" יצור קשר לניתוק הכרטיס .
 2. ביטול עסקה למצטרפים חדשים יתאפשר למשתמש עד 14 ימי עסקים מיום מרכישת הכרטיס לאחר זמן זה לא יוכל המשתמש לבטל את הכרטיס .
 3. ביטול העסקה וטיפולו מול חברות הסליקה יחייבו את המשתמש בדמי טיפול בסה"כ 50 ₪.
 4. לאחר 14 ימים ביטול המנוי יתאפשר אך לא יינתן החזר כספי עבור הזמן שבו הכרטיס היה פעיל, כלומר, הכרטיס ביקור ירד מהרשת וכל נתוני המשתמש ימחקו אך לא יוחזר ללקוח סכום כספי כזה או אחר על התקופה שבא היה ברשותו כרטיס ביקור דיגיטלי בחברת הכרטיס.

ז. גילוי נאות

 1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
 2. המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 3. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
 4. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף ו/או אחר שנגרם ו/או ייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש באתר. תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 5. החברה ו/או/ מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר ו/או/ עקיף כלפי משתמשים ו/או צדדי ג' ו/או מכשירי קצה באשר לתכנים אשר יוזנו ו/או יופצו על ידי המשתמש במערכת, לרבות אמינותם, השפעתם, דיוקם ומהימנותם.
 6. החברה תהיה רשאית להפסיק את מתן השירותים למשתמש וזאת במידה ולא הוסדר נושא התשלום במלואו.
 7. התשלום הראשוני הוא עבור הקמת הכרטיס ומשתנה בהתאם לסוג החבילה שהלקוח בחר לקוח חדש מקבל שנת אחסון ראשונה חינם.
 8. חידוש הכרטיס עבור כל שנה נוספת יהיה בהתאם למחיר שמפורט בכל חבילה וכל עוד לא מתבצע שינוי בתוכן או בעיצוב הכרטיס.
 9. בעת שימוש בשירותי האתר המשתמש מחליט מה לחשוף בפני הגולשים (כתובת משרד, טלפון וכו') והוא מודע לכך שלכל אדם יהיה גישה לפרטים אשר הוא החליט לחשוף . המשתמש לא יוכל לתבוע את החברה בעקבות מידע אשר הוא בחר לחשוף תהא עילת התביעה אשר תהא.
 10. בעת הצטרפות לשירות המשתמש מבין כי ייתכן והכרטיס ביקור שלו ישמש לצורך פרסום ושיווק של המוצר, למשתמש לא יהיה תינתן שום תמורה עבור השימוש בכרטיסו.

ח. כשרות להשתמש באתר\בשירות

 1. המשתמש מתחייב להשתמש במערכת בהתאם לחוקי מדינת ישראל לרבות בעניין הפצת מסרונים ו/או הודעות למי שלא אישר לקבל הודעות.
 2. כל שימוש למטרת ספאם באתר או באפליקציה הוא באחריות המשתמש בלבד.
 3. המשתמש הינו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
 4. המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ובעל כתובת פיזית בישראל.

ט. איזור שיפוט

 1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד בראשון לציון